Co to jest Google AdWords? Czy jest on opłacalny w wypadku nowych firm?

Nie tak prosto będzie sprawić, by nasza firma stała się rozpoznawalna przez jak największe grono ewentualnych odbiorców. Szczególnie jeżeli jesteśmy nowi na rynku, to wtedy tym większą uwagę należy przywiązywać to tego, by rozreklamować własny biznes.

Bardzo dobrą metodą będzie Google AdWords. Na czym to polega?
użytkownik
Źródło: freepik.com
Reklamy AdWords będą rozwiązaniem, które stworzyło oraz udostępniło Google. Dzięki temu adres naszej firmy może być wyświetlany w wyszukiwarce jako link sponsorowany. Tym samym nie powinniśmy martwić się o wysokie miejsce w wyszukiwarce, jeżeli przykładowo nie jesteśmy tak popularni, a prowadzona przez nas strona została niedawno stworzona i nie będzie jeszcze odwiedzana przez sporą ilość osób. W jaki sposób wygląda taka reklama w rzeczywistości ?
Biznes
Autor: KamiPhuc
Źródło: http://www.flickr.com
Chodzi nam to, że gdy dana osoba wpisze konkretną frazę, na jaką pragniemy naszą stronę internetową pozycjonować, to wtedy nasza reklama wyświetli się przed spisem wyników wyszukiwania, lub też na jej końcu. W ten sposób można pojawić się na pierwszej stronie, jeżeli mowa o wyniki wyszukiwania w Google, mimo iż zwyczajnie byśmy się tam nie znaleźli – o co chodzi z wynikami wyszukiwania. Dlatego właśnie jest to idealna opcja także dla firm stosunkowo młodych, jakie nie posiadają na razie sporej grupy odbiorców, lecz oczywiście pragną takową zdobyć. Google AdWords umożliwia ogromne możliwości, gdyż przy odrobinie chęci możemy sami poprowadzić reklamowe kampanie, jakie dają całkiem niezłe wyniki – tylko Artefakt.
Internet
Autor: EyeonEarth
Źródło: http://www.flickr.com

Z tej metody reklamy korzysta obecnie coraz więcej spółek i osób.

Takie kampanie będą prowadzone w naprawdę różnej skali oraz mieć różny zasięg. Jeśli pragniemy na przykład pojawić się na rynku regionalnym, to wcale nie musimy wydać pieniędzy na zareklamowanie się w krajowej skali.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>