Monthly Archive: Lipiec 2014

praca w firmie informatycznej 0

Marketing automation – nowoczesny sposób na wzrost sprzedaży firmy.

Trudno sobie w dzisiejszych czasach wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dana firma działa w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo zaistnienie w sieci bardzo mało znaczy. Niezbędne jest posiadanie wiedzy oraz narzędzi pozwalających na czerpanie benefitów z tego istnienia. Narzędzia te dostarcza nam tzw. marketing automation.
vps 0

W jaki sposób zbudowany jest Internet?

Internet jest teraz użytkowany przez nas na nadzwyczaj szeroką skalę. Nie sposób spostrzec jego olbrzymiego wpływu na normalność. Dzięki niemu możemy w wielu przypadkach poszerzyć nasze zdolności oraz wiedzę, na której tak niezwykle nam zależy. Zaistnienie w wirtualnym świecie bez wątpliwości jest zadaniem wykonalnym, niemniej pomimo tego wymaga ono od nas autorytatywnego zaangażowania oraz poświęcenia.
przeglądanie sieci 0

W jaki sposób wybrać dobrego dostawcę internetu?

Czasy się zmieniają – jeszcze kilka lat temu trudno było w sumie o stały dostęp do Internetu, a obecnie? Nierzadko ludzie mają spory wybór, tzn. nikt nie powiedział, że we wszystkich przypadkach jesteśmy w automatyczny sposób „skazani” na tylko jednego dostawcę Sieci. Być może w przypadku wsi i niewielkich miast dostrzec nietrudno działania monopolowe, jednakowoż w stolicy Polski, Poznaniu, Trójmieście bądź we Wrocławiu ludzie mają znaczny wybór. To świetna wiadomość dla trochę bardziej wymagających ludzi!