Monthly Archive: Październik 2014

dziecko 0

Niepowtarzalna pamiątka na całe życie dla naszego dziecka – oto pomysł

Jedną z trudniejszych sesji jest sesja fotograficzna z małym brzdącem. Chociaż dzieci to wdzięczny temat do robienia zdjęć to współpraca z nimi bywa bardzo wyczerpująca. Niestety dziecko nie zawsze jest w stanie zrozumieć to, co do niego mówi fotograf. Bywa, że zamiast cudnie się uśmiechać zaczyna płakać. W takiej sytuacji fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.
kamera 0

W jaki sposób zapamiętać najistotniejsze chwile?

Każda osoba chciałaby zapamiętać najistotniejsze dla siebie chwile, aby mieć szansę później je przywoływać, zwłaszcza jeżeli są one naprawdę warte zapamiętania. Do takich momentów należą na przykład ciekawe wakacje, chrzciny czy pierwsze kroki dziecka. Należy w związku z tym zaopatrzyć się w wymagany sprzęt. Dzisiaj nie powinno to generować żadnych trudności, ponieważ na rynku oferowany jest zróżnicowany wybór kamer oraz aparatów. Jeszcze jakiś czas temu trzeba było zadowalać się aparatami na kliszę oraz fotografiami wywoływanymi u fotografa. Na szczęście, te czasy już minęły i wszystkie fotografie można wygodnie przechowywać na komputerze. Jaki sprzęt w takim razie wybrać? W jaki sposób uwiecznić najpiękniejsze momenty życia?
laptop 0

Czym się kierować kupując laptopa?

Współcześnie netbooki wydają się coraz chętniej wybierane. Dla większości ludzi jest to najistotniejsze urządzenie w pracy, przy którym spędzają bardzo wiele czasu. Bez wątpienia komputery tego typu są niezwykle praktyczne. Ich parametry współcześnie wydają się być idealne, a jednocześnie można dzięki nim pracować w przeróżnych miejscach. Bez wątpienia bardzo często stosujemy je również w domach, o wiele chętniej niż typowe komputery stacjonarne.