Tagged: gry

gry

Gracz komputerowy 0

Komputer dla prawdziwego gracza

Popularność gier komputerowych wzrasta z roku na rok. Coraz większym wzięciem cieszą się wszelkiego rodzaju imprezy związane z tym biznesem. Jest to widoczne choćby w organizowanych w Katowicach zawodach Extreme Masters, gdzie ekipy z różnych krajów walczą o trofea w kilku grach komputerowych.
Tablet w ręku 0

Najbardziej fundamentalne atuty tableta

Doskonale, że wzrasta w Polsce zapotrzebowanie na tablety! W końcu bez cienia wątpliwości mają one sporo atutów. Tak naprawdę tablety nie są nowością, zatem rynek jest nieco napełniony tabletami, ale tak czy siak nigdy sugerowanie, iż producenci powinni się bać jest bez większego sensu.
podczas grania 0

Gatunki gier na konsole

Gry, komputerowe lub te przeznaczone na zaawansowane konsole, odznaczają się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem. Grają w nie ludzie niezależnie od płci lub wieku, wobec tego na rynku pojawia się ich coraz większa ilość.
screen z gry gta 0

Najpopularniejsze gry komputerowe

Na świecie jest aktualnie spora liczba miłośników grania na komputerze. Wbrew pozorom są to nie tylko młodzi ludzie. Również sporo dorosłych na co dzień chętnie gra na komputerze. Czasami upodobanie takie prowadzi do groźnego uzależnienia. Niejednokrotnie jednak użytkowanie gier jest wyłącznie dobrym sposobem na relaks i odpoczynek od szkoły czy pracy.