Tak wymagający japońscy urlopowicze, jak i rodowici szczecinianie docenią jakość aparatów firmy Sigma

Turyści japońscy nierzadko wybierają Polskę na cel licowych wypraw i u nas pragną spędzić co najmniej kilka dni urlopu. Na szczecińskich ulicach niezwykle łatwo ich rozpoznać, gdyż typ ich urody w znacznym stopniu odbiega od europejskiego. Mieszkańcy Tokio w naszej świadomości bywają dość specyficznymi podróżnymi, ponieważ postrzegamy ich przede wszystkim jako osoby, które utrwalają na kliszy właściwie wszystko, co znajduje się w zasięgu obiektywu. Z tego powodu określenie japoński turysta stało się już w naszym kraju kultowe.

aparat
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Aparaty marki Sigma, które można nabyć w szczecińskich centrach handlowych, zadowolą tak wymagających turystów z Tokio, jak i rodowitych mieszkańców stolicy woj. zachodniopomorskiego. Dla zwykłego Polaka na pewno liczy się pojemna pamięć konkretnego urządzenia. Jeszcze szesnaście lat temu dysponowaliśmy tylko modelami na konwencjonalne klisze, więc zaraz po przyjeździe z urlopu biegliśmy do fotografa. Tymczasem teraz wszyscy kolekcjonują fotografie w formie elektronicznej. Stąd ci szczególnie zawzięci fotograficy oprócz aparatu marki Sigma powinni również w szczecińskim sklepie zaopatrzyć się w specjalny dysk zewnętrzny – wybierz aparat Sigma.

Z kolei turyści z Kraju Kwitnącej Wiśni bywają znani na świecie ze swej ogromnej pracowitości, więc za uczciwie zarobione pieniądze mogą zakupić w mieście stołecznym Pomorza Zachodniego aparat fotograficzny słynnej firmy… japońskiej. A dla kapryśnych wczasowiczów z Tokio kluczowych jest co najmniej kilka parametrów, np. świetna jakość zdjęć,

aparat
Autor: Casio
Źródło: Casio

kieszonkowy gabaryt danego modelu czy wystarczająco długa żywotność akumulatorków – lensfoto.pl.

Ekspedienci zatrudnieni w szczecińskich sklepach potrafią całymi godzinami opowiadać o sprzętach, które stoją na witrynach, zatem na pewno doradzą w wyborze najlepszego i nie zawsze najtańszego modelu. Szczecin to duże wojewódzkie miasto, więc przyciąga ono potencjalnych klientów z przedmieść aglomeracji i z okolicznych prowincji. Właściciele sklepów dbają o to, żeby zatrudniać dobrze zorientowanych w temacie pracowników. Z kolei sami nabywcy wolą kupować aparaty w sprawdzonych punktach, wtedy bowiem są pewni, że w razie awarii sprzętu mogą liczyć na natychmiastową naprawę gwarancyjną, a jeśli termin gwarancji minął, to ceniony szczeciński sklep zaoferuje profesjonalną naprawę serwisową.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>