Tagged: zdjęcia

zdjęcia

zdjęcia 0

Fotografia – metoda na uchwycenie specjalnych dni. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na zawsze!

Dzisiaj wykonywanie fotografii jest dla nas w zasadzie codziennością. Każdego dnia fotografujemy niebywale często. Dzielimy się tym, co widzieliśmy z przyjaciółmi – przez MMS-y lub też sieć. Zamieszczamy fotografie na portalach społecznościowych. Jednak nie zawsze tak było. Niegdyś fotografie robiono wyłącznie od czasu do czasu, przy nadzwyczajnych okazjach.
fotografia 0

Wspaniałe i fascynujące fotografie ślubu – Łódź

Ślub to nie tylko przełomowa chwila dla młodej pary, ale także wspaniała i niezapomniana zabawa, z której sporo osób chciałby zachować ulotne wspomnienia. Choć pewne zdarzenia albo drobne niuanse zawsze zostaną zapamiętane, zdecydowanie warto zapisać wesele na pięknych, znakomitej jakości fotografiach, które na długie lata będą pokazywać wspaniałe chwile spędzone razem. Fotografia ślubna to w dzisiejszych czasach wspaniała, choć równocześnie niełatwa sztuka – zamyka w kadrach niepowtarzalne chwile, które zajmują nawet ułamki sekund, a często przy tym pokazuje charakter danej sytuacji.
fotograf 0

Poszczególne wydarzenie koniecznie trzeba zachować na pięknych fotografiach. Czasami więc naprawdę warto wynająć zawodowego fotografa

W życiu istotne są jedynie chwile, które możemy zatrzymać na fotografiach. Te momenty, które pragniemy wspominaćprzez lata wyznaczają rytm naszej egzystencji, porządkują wydarzenia, przyzywają wspomnienia. Wiele fotografii robimy sami i są to najczęściej spontaniczne „fotki”. Szczególnie dzisiaj, gdy w każdym telefonie jest aparat, możemy zdjęcia robić cały czas, zawsze i w każdym miejscu.

dziecko 0

Niepowtarzalna pamiątka na całe życie dla naszego dziecka – oto pomysł

Jedną z trudniejszych sesji jest sesja fotograficzna z małym brzdącem. Chociaż dzieci to wdzięczny temat do robienia zdjęć to współpraca z nimi bywa bardzo wyczerpująca. Niestety dziecko nie zawsze jest w stanie zrozumieć to, co do niego mówi fotograf. Bywa, że zamiast cudnie się uśmiechać zaczyna płakać. W takiej sytuacji fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.
fotografia 0

W co wyposażyć nowoczesne studio fotograficzne?

W dwudziestym pierwszym wieku fotografia jest tak mocno powszechna, praktycznie nie zauważalna. Obecnie praktycznie każdy w kieszeni ma małe cudo, którym może uwiecznić zaręczyny, jak też każdą inną okazję za pomocą naciśnięcia spustu. Pewnie większość z nas właśnie tak robi. Ale w pewnym momencie przygody z fotografowaniem możliwe że zatęsknimy za analogową fotografią, skomplikowaną ale za to romantyczną. Jeżeli taka tęsknota, taki głód przeszłości się w nas budzi, jeśli zachwyci nas to zajęcie, musimy zadać sobie kardynalne pytanie: jaki sprzęt nabyć, czy wystarczy nam najprostszy sprzęt po ojcu (pamiętający wiele), czy nowe, lśniące, pachnące nowością współczesne urządzenie?
lotnetki 0

Właściwy sprzęt jest świetny, ale musimy mieć do niego dodatkowo pozostałe akcesoria

Zazwyczaj dzieje się tak, iż skupiamy własną uwagę przede wszystkim na tym, aby zakupić jak najwspanialszy sprzęt, tak żeby sprawdził się on nawet w najmocniej nieprzystępnych warunkach. Nie mniej trzeba powiedzieć również o tym, że każdy z tych sprzętów ma jeszcze inne akcesoria, które wzmacniają jego działanie i sprawiają, iż to co ma on nam do zaoferowania w standardzie jest jeszcze cudowniejsze.
Obiektyw, fotografia 0

Co nowego wśród aparatów

Czy najbezpieczniej zakupić tani, ale nie w pełni godny zaufania aparat cyfrowy, czy też polecaną lustrzankę? Aparaty zdarzają się najróżniejsze, dlatego też pozyskanie dla przykładu podstawowych informacji o ich typach może pochłonąć dużo czasu.